ROV05-560K-S
pregled izdelka
Številka dela: ROV05-560K-S
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 56V 100A DISC 5MM
Podatkovni listi: ROV05-560K-S.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROV05-560K-S
Številka dela ROV05-560K-S Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 56V 100A DISC 5MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5920 pcs Podatkovni list ROV05-560K-S.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 56V Napetost Varistorja (Min) 50.4V
Napetost Varistorja (Max) 61.6V Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 5mm
Druga imena D71275-000 delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Največje DC voltaže 45V
Največji AC volt 35V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 1.8J natančen opis 56V 100A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Tok - napetost 100A Zmogljivost @ Pogostost 50pF @ 1kHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ROV05-511K-2
ROV05-511K-2
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: VARISTOR 510V 400A DISC 5MM
Na zalogi: 5664 pcs
Prenesi: ROV05-511K-2.pdf
RFQ
ROV05-561K-S-2
ROV05-561K-S-2
Opis: VARISTOR 560V 400A DISC 5MM
Na zalogi: 4015 pcs
Prenesi: ROV05-561K-S-2.pdf
RFQ
ROV05-560K
ROV05-560K
Opis: VARISTOR 56V 100A DISC 5MM