ROV05-561K-S
pregled izdelka
Številka dela: ROV05-561K-S
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 560V 400A DISC 5MM
Podatkovni listi: ROV05-561K-S.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROV05-561K-S
Številka dela ROV05-561K-S Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 560V 400A DISC 5MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5128 pcs Podatkovni list ROV05-561K-S.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 560V Napetost Varistorja (Min) 504V
Napetost Varistorja (Max) 616V Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 5mm
Druga imena C84267-000 delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Največje DC voltaže 460V
Največji AC volt 350V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 19.5J natančen opis 560V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Tok - napetost 400A Zmogljivost @ Pogostost 50pF @ 1kHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ROV05-621K-S
ROV05-621K-S
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: VARISTOR 620V 400A DISC 5MM
Na zalogi: 4535 pcs
Prenesi: ROV05-621K-S.pdf
RFQ
ROV05-561K-2
ROV05-561K-2
Opis: VARISTOR 560V 400A DISC 5MM
Na zalogi: 5807 pcs
Prenesi: ROV05-561K-2.pdf
RFQ
ROV05-561K-S-2
ROV05-561K-S-2
Prenesi: ROV05-561K-S-2.pdf
ROV05-560K-S-2
ROV05-560K-S-2
Opis: VARISTOR 56V 100A DISC 5MM
Prenesi: ROV05-560K-S-2.pdf
ROV05-561K
ROV05-561K