ROV07H180M-S-2
pregled izdelka
Številka dela: ROV07H180M-S-2
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 18V 500A DISC 7MM
Podatkovni listi: ROV07H180M-S-2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROV07H180M-S-2
Številka dela ROV07H180M-S-2 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 18V 500A DISC 7MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5835 pcs Podatkovni list ROV07H180M-S-2.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 18V Napetost Varistorja (Min) 14.4V
Napetost Varistorja (Max) 21.6V Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 7mm
Druga imena F70069-000 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Največje DC voltaže 14V
Največji AC volt 11V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 1.5J natančen opis 18V 500A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Tok - napetost 500A Zmogljivost @ Pogostost 2920pF @ 1kHz