ROV07H181K-S-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ROV07H181K-S-2
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 180V 1.75KA DISC 7MM
Podatkovni listi: ROV07H181K-S-2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROV07H181K-S-2
Številka dela ROV07H181K-S-2 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 180V 1.75KA DISC 7MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5027 pcs Podatkovni list ROV07H181K-S-2.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 180V Napetost Varistorja (Min) 162V
Napetost Varistorja (Max) 198V Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 7mm
Druga imena E77853-000 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Največje DC voltaže 150V
Največji AC volt 115V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 16J natančen opis 180V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Tok - napetost 1.75kA Zmogljivost @ Pogostost 220pF @ 1kHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ROV07H180M-S-2
ROV07H180M-S-2
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: VARISTOR 18V 500A DISC 7MM
Na zalogi: 5835 pcs
Prenesi: ROV07H180M-S-2.pdf
RFQ
ROV07H201K
ROV07H201K
Opis: VARISTOR 200V 1.75KA DISC 7MM
Na zalogi: 4265 pcs
Prenesi: ROV07H201K.pdf
RFQ
ROV07H181K
ROV07H181K
Opis: VARISTOR 180V 1.75KA DISC 7MM