ROV07H220L
pregled izdelka
Številka dela: ROV07H220L
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 22V 500A DISC 7MM
Podatkovni listi: ROV07H220L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROV07H220L
Številka dela ROV07H220L Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 22V 500A DISC 7MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4252 pcs Podatkovni list ROV07H220L.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 22V Napetost Varistorja (Min) 18.7V
Napetost Varistorja (Max) 25.3V Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 7mm
Druga imena C73859-000 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Največje DC voltaže 18V
Največji AC volt 14V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 1.7J natančen opis 22V 500A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Tok - napetost 500A Zmogljivost @ Pogostost 2930pF @ 1kHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ROV07H181K-S
ROV07H181K-S
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: VARISTOR 180V 1.75KA DISC 7MM
Na zalogi: 4508 pcs
Prenesi: ROV07H181K-S.pdf
RFQ
ROV07H220L-S-2
ROV07H220L-S-2
Opis: VARISTOR 22V 500A DISC 7MM
Na zalogi: 4714 pcs
Prenesi: ROV07H220L-S-2.pdf
RFQ
ROV07H201K
ROV07H201K
Opis: VARISTOR 200V 1.75KA DISC 7MM
Prenesi: ROV07H201K.pdf
ROV07H220L-S
ROV07H220L-S
Prenesi: ROV07H220L-S.pdf
ROV07H220L-2
ROV07H220L-2