ROV07H271K-S-2
pregled izdelka
Številka dela: ROV07H271K-S-2
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 270V 1.75KA DISC 7MM
Podatkovni listi: ROV07H271K-S-2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROV07H271K-S-2
Številka dela ROV07H271K-S-2 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 270V 1.75KA DISC 7MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4752 pcs Podatkovni list ROV07H271K-S-2.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 270V Napetost Varistorja (Min) 243V
Napetost Varistorja (Max) 297V Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 7mm
Druga imena C81663-000 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Največje DC voltaže 225V
Največji AC volt 175V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 24J natančen opis 270V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Tok - napetost 1.75kA Zmogljivost @ Pogostost 160pF @ 1kHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ROV07H271K-S
ROV07H271K-S
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: VARISTOR 270V 1.75KA DISC 7MM
Na zalogi: 5009 pcs
Prenesi: ROV07H271K-S.pdf
RFQ
ROV07H301K
ROV07H301K
Opis: VARISTOR 300V 1.75KA DISC 7MM
Na zalogi: 4495 pcs
Prenesi: ROV07H301K.pdf
RFQ
ROV07H270K-2
ROV07H270K-2
Opis: VARISTOR 27V 500A DISC 7MM
Prenesi: ROV07H270K-2.pdf
ROV07H271K
ROV07H271K