ROV07H301K-S-2
pregled izdelka
Številka dela: ROV07H301K-S-2
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 300V 1.75KA DISC 7MM
Podatkovni listi: ROV07H301K-S-2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROV07H301K-S-2
Številka dela ROV07H301K-S-2 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 300V 1.75KA DISC 7MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4419 pcs Podatkovni list ROV07H301K-S-2.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 300V Napetost Varistorja (Min) 270V
Napetost Varistorja (Max) 330V Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 7mm
Druga imena 679446-000 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Največje DC voltaže 250V
Največji AC volt 195V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 26J natančen opis 300V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Tok - napetost 1.75kA Zmogljivost @ Pogostost 140pF @ 1kHz