ROV07H330K-S-2
pregled izdelka
Številka dela: ROV07H330K-S-2
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 33V 500A DISC 7MM
Podatkovni listi: ROV07H330K-S-2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROV07H330K-S-2
Številka dela ROV07H330K-S-2 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 33V 500A DISC 7MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5594 pcs Podatkovni list ROV07H330K-S-2.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 33V Napetost Varistorja (Min) 29.7V
Napetost Varistorja (Max) 36.3V Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 7mm
Druga imena A95886-000 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Največje DC voltaže 26V
Največji AC volt 20V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 2.8J natančen opis 33V 500A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Tok - napetost 500A Zmogljivost @ Pogostost 1840pF @ 1kHz