ROV07H431K-S-2
pregled izdelka
Številka dela: ROV07H431K-S-2
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 430V 1.75KA DISC 7MM
Podatkovni listi: ROV07H431K-S-2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROV07H431K-S-2
Številka dela ROV07H431K-S-2 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 430V 1.75KA DISC 7MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4451 pcs Podatkovni list ROV07H431K-S-2.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 430V Napetost Varistorja (Min) 387V
Napetost Varistorja (Max) 473V Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 7mm
Druga imena C09095-000 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Največje DC voltaže 350V
Največji AC volt 275V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 40J natančen opis 430V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Tok - napetost 1.75kA Zmogljivost @ Pogostost 110pF @ 1kHz