ROV07H470K-S-2
pregled izdelka
Številka dela: ROV07H470K-S-2
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 47V 500A DISC 7MM
Podatkovni listi: ROV07H470K-S-2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROV07H470K-S-2
Številka dela ROV07H470K-S-2 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 47V 500A DISC 7MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5598 pcs Podatkovni list ROV07H470K-S-2.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 47V Napetost Varistorja (Min) 42.3V
Napetost Varistorja (Max) 51.7V Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 7mm
Druga imena F24814-000 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Največje DC voltaže 38V
Največji AC volt 30V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 3.8J natančen opis 47V 500A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Tok - napetost 500A Zmogljivost @ Pogostost 1600pF @ 1kHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ROV07H471K-S-2
ROV07H471K-S-2
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: VARISTOR 470V 1.75KA DISC 7MM
Na zalogi: 4359 pcs
Prenesi: ROV07H471K-S-2.pdf
RFQ
ROV07H511K-2
ROV07H511K-2
Opis: VARISTOR 510V 1.75KA DISC 7MM
Na zalogi: 5250 pcs
Prenesi: ROV07H511K-2.pdf
RFQ
ROV07H470K-S
ROV07H470K-S
Opis: VARISTOR 47V 500A DISC 7MM
Prenesi: ROV07H470K-S.pdf
ROV07H431K-S
ROV07H431K-S
Opis: VARISTOR 430V 1.75KA DISC 7MM
Prenesi: ROV07H431K-S.pdf
ROV07H470K-2
ROV07H470K-2
Prenesi: ROV07H470K-2.pdf
ROV07H470K
ROV07H470K