ROV10-121K-S
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ROV10-121K-S
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 120V 2.5KA DISC 10MM
Podatkovni listi: ROV10-121K-S.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROV10-121K-S
Številka dela ROV10-121K-S Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 120V 2.5KA DISC 10MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4092 pcs Podatkovni list ROV10-121K-S.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 120V Napetost Varistorja (Min) 108V
Napetost Varistorja (Max) 132V Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 10mm
Druga imena F35018-000 delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Največje DC voltaže 100V
Največji AC volt 75V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 16J natančen opis 120V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Tok - napetost 2.5kA Zmogljivost @ Pogostost 946pF @ 1kHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ROV10-121K-S-2
ROV10-121K-S-2
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: VARISTOR 120V 2.5KA DISC 10MM