ROV10-151K-S-2
pregled izdelka
Številka dela: ROV10-151K-S-2
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 150V 2.5KA DISC 10MM
Podatkovni listi: ROV10-151K-S-2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROV10-151K-S-2
Številka dela ROV10-151K-S-2 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 150V 2.5KA DISC 10MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5615 pcs Podatkovni list ROV10-151K-S-2.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 150V Napetost Varistorja (Min) 135V
Napetost Varistorja (Max) 165V Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 10mm
Druga imena D02413-000 delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Največje DC voltaže 125V
Največji AC volt 95V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 22J natančen opis 150V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Tok - napetost 2.5kA Zmogljivost @ Pogostost 733pF @ 1kHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ROV10-180M-2
ROV10-180M-2
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: VARISTOR 18V 500A DISC 10MM
Na zalogi: 5067 pcs
Prenesi: ROV10-180M-2.pdf
RFQ
ROV10-180M-S
ROV10-180M-S
Na zalogi: 5426 pcs
Prenesi: ROV10-180M-S.pdf
RFQ
ROV10-151K
ROV10-151K
Opis: VARISTOR 150V 2.5KA DISC 10MM
Prenesi: ROV10-151K.pdf
ROV10-151K-S
ROV10-151K-S