ROV10-180M-S
pregled izdelka
Številka dela: ROV10-180M-S
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 18V 500A DISC 10MM
Podatkovni listi: ROV10-180M-S.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROV10-180M-S
Številka dela ROV10-180M-S Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 18V 500A DISC 10MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5426 pcs Podatkovni list ROV10-180M-S.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 18V Napetost Varistorja (Min) 14.4V
Napetost Varistorja (Max) 21.6V Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 10mm
Druga imena D42237-000 delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Največje DC voltaže 14V
Največji AC volt 11V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 2.4J natančen opis 18V 500A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Tok - napetost 500A Zmogljivost @ Pogostost 6500pF @ 1kHz