ROV10-182K-S-2
pregled izdelka
Številka dela: ROV10-182K-S-2
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 1800V 2.5KA DISC 10MM
Podatkovni listi: ROV10-182K-S-2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROV10-182K-S-2
Številka dela ROV10-182K-S-2 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 1800V 2.5KA DISC 10MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5311 pcs Podatkovni list ROV10-182K-S-2.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 1.8kV Napetost Varistorja (Min) 1.62kV
Napetost Varistorja (Max) 1.98kV Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 10mm
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Največje DC voltaže 1.465kV Največji AC volt 1kV
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 174J
natančen opis 1.8kV 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm Tok - napetost 2.5kA
Zmogljivost @ Pogostost 65pF @ 1kHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ROV10-220K
ROV10-220K
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: VARISTOR 22V 500A DISC 10MM
Na zalogi: 5294 pcs
Prenesi: ROV10-220K.pdf
RFQ
ROV10-182K-S
ROV10-182K-S
Opis: VARISTOR 1800V 2.5KA DISC 10MM