ROV10-201K-S-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ROV10-201K-S-2
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 200V 2.5KA DISC 10MM
Podatkovni listi: ROV10-201K-S-2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROV10-201K-S-2
Številka dela ROV10-201K-S-2 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 200V 2.5KA DISC 10MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4863 pcs Podatkovni list ROV10-201K-S-2.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 200V Napetost Varistorja (Min) 180V
Napetost Varistorja (Max) 220V Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 10mm
Druga imena F54495-000 delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Največje DC voltaže 170V
Največji AC volt 130V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 28.5J natančen opis 200V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Tok - napetost 2.5kA Zmogljivost @ Pogostost 400pF @ 1kHz