ROV14-151K-S-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ROV14-151K-S-2
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 150V 4.5KA DISC 14MM
Podatkovni listi: ROV14-151K-S-2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROV14-151K-S-2
Številka dela ROV14-151K-S-2 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 150V 4.5KA DISC 14MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3971 pcs Podatkovni list ROV14-151K-S-2.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 150V Napetost Varistorja (Min) 135V
Napetost Varistorja (Max) 165V Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 14mm
Druga imena D40803-000 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Največje DC voltaže 125V
Največji AC volt 95V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 44J natančen opis 150V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Tok - napetost 4.5kA Zmogljivost @ Pogostost 1510pF @ 1kHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ROV14-151K-S
ROV14-151K-S
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: VARISTOR 150V 4.5KA DISC 14MM