ROV14-180M-S
pregled izdelka
Številka dela: ROV14-180M-S
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 18V 1KA DISC 14MM
Podatkovni listi: ROV14-180M-S.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROV14-180M-S
Številka dela ROV14-180M-S Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 18V 1KA DISC 14MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5264 pcs Podatkovni list ROV14-180M-S.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 18V Napetost Varistorja (Min) 14.4V
Napetost Varistorja (Max) 21.6V Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 14mm
Druga imena E17652-000 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Največje DC voltaže 14V
Največji AC volt 11V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 4.7J natančen opis 18V 1kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Tok - napetost 1kA Zmogljivost @ Pogostost 14898pF @ 1kHz