ROV14-181K-S
pregled izdelka
Številka dela: ROV14-181K-S
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 180V 4.5KA DISC 14MM
Podatkovni listi: ROV14-181K-S.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROV14-181K-S
Številka dela ROV14-181K-S Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 180V 4.5KA DISC 14MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5450 pcs Podatkovni list ROV14-181K-S.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 180V Napetost Varistorja (Min) 162V
Napetost Varistorja (Max) 198V Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 14mm
Druga imena F36304-000 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Največje DC voltaže 150V
Največji AC volt 115V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 52J natančen opis 180V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Tok - napetost 4.5kA Zmogljivost @ Pogostost 922pF @ 1kHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ROV14-182K-2
ROV14-182K-2
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: VARISTOR 1800V 4.5KA DISC 14MM
Na zalogi: 5638 pcs
Prenesi: ROV14-182K-2.pdf
RFQ
ROV14-181K
ROV14-181K
Opis: VARISTOR 180V 4.5KA DISC 14MM