ROV20-102K-S-2
pregled izdelka
Številka dela: ROV20-102K-S-2
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 1000V 6.5KA DISC 20MM
Podatkovni listi: ROV20-102K-S-2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROV20-102K-S-2
Številka dela ROV20-102K-S-2 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 1000V 6.5KA DISC 20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4053 pcs Podatkovni list ROV20-102K-S-2.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 1kV Napetost Varistorja (Min) 900V
Napetost Varistorja (Max) 1.1kV Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 20mm
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Največje DC voltaže 825V Največji AC volt 625V
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 448J
natančen opis 1kV 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Tok - napetost 6.5kA
Zmogljivost @ Pogostost 400pF @ 1kHz