ROV20-102K-S
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ROV20-102K-S
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 1000V 6.5KA DISC 20MM
Podatkovni listi: ROV20-102K-S.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROV20-102K-S
Številka dela ROV20-102K-S Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 1000V 6.5KA DISC 20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5445 pcs Podatkovni list ROV20-102K-S.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 1kV Napetost Varistorja (Min) 900V
Napetost Varistorja (Max) 1.1kV Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 20mm
Druga imena D68761-000 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Največje DC voltaže 825V
Največji AC volt 625V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 448J natančen opis 1kV 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Tok - napetost 6.5kA Zmogljivost @ Pogostost 400pF @ 1kHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ROV20-101K
ROV20-101K
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: VARISTOR 100V 6.5KA DISC 20MM
Na zalogi: 3977 pcs
Prenesi: ROV20-101K.pdf
RFQ
Opis: VARISTOR 1000V 6.5KA DISC 20MM