ROV20E201K-S-2
pregled izdelka
Številka dela: ROV20E201K-S-2
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 200V 12.5KA DISC 20MM
Podatkovni listi: ROV20E201K-S-2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROV20E201K-S-2
Številka dela ROV20E201K-S-2 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 200V 12.5KA DISC 20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4620 pcs Podatkovni list ROV20E201K-S-2.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 200V Napetost Varistorja (Min) 180V
Napetost Varistorja (Max) 220V Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 20mm
Druga imena F13303-000 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Največje DC voltaže 170V
Največji AC volt 130V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 168J natančen opis 200V 12.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Tok - napetost 12.5kA Zmogljivost @ Pogostost 1830pF @ 1kHz