ROV20E221K-S
pregled izdelka
Številka dela: ROV20E221K-S
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 220V 12.5KA DISC 20MM
Podatkovni listi: ROV20E221K-S.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROV20E221K-S
Številka dela ROV20E221K-S Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 220V 12.5KA DISC 20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5799 pcs Podatkovni list ROV20E221K-S.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 220V Napetost Varistorja (Min) 198V
Napetost Varistorja (Max) 242V Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 20mm
Druga imena A67860-000 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Največje DC voltaže 180V
Največji AC volt 140V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 186J natančen opis 220V 12.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Tok - napetost 12.5kA Zmogljivost @ Pogostost 1600pF @ 1kHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ROV20E241K-S
ROV20E241K-S
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: VARISTOR 240V 12.5KA DISC 20MM
Na zalogi: 4145 pcs
Prenesi: ROV20E241K-S.pdf
RFQ
ROV20E241K
ROV20E241K
Na zalogi: 5320 pcs
Prenesi: ROV20E241K.pdf
RFQ
ROV20E221K
ROV20E221K
Opis: VARISTOR 220V 12.5KA DISC 20MM