ROV20H390L-S
pregled izdelka
Številka dela: ROV20H390L-S
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 39V 3KA DISC 20MM
Podatkovni listi: ROV20H390L-S.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROV20H390L-S
Številka dela ROV20H390L-S Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 39V 3KA DISC 20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4518 pcs Podatkovni list ROV20H390L-S.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 39V Napetost Varistorja (Min) 33.15V
Napetost Varistorja (Max) 44.85V Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 20mm
Druga imena A88852-000 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Največje DC voltaže 31V
Največji AC volt 25V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 28J natančen opis 39V 3kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Tok - napetost 3kA Zmogljivost @ Pogostost 15000pF @ 1kHz