ROV20H391K-S
pregled izdelka
Številka dela: ROV20H391K-S
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 390V 10KA DISC 20MM
Podatkovni listi: ROV20H391K-S.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROV20H391K-S
Številka dela ROV20H391K-S Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 390V 10KA DISC 20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6039 pcs Podatkovni list ROV20H391K-S.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 390V Napetost Varistorja (Min) 351V
Napetost Varistorja (Max) 429V Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 20mm
Druga imena F98063-000 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Največje DC voltaže 320V
Največji AC volt 250V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 275J natančen opis 390V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Tok - napetost 10kA Zmogljivost @ Pogostost 980pF @ 1kHz