S6016NTP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
S6016NTP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S6016NTP
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka SCR NON-SENS 600V 16A TO-263
Podatkovni listi: 1.S6016NTP.pdf2.S6016NTP.pdf3.S6016NTP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S6016NTP
Številka dela S6016NTP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis SCR NON-SENS 600V 16A TO-263 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 75027 pcs Podatkovni list 1.S6016NTP.pdf2.S6016NTP.pdf3.S6016NTP.pdf
Napetost - Vklopljeno stanje (Vtm) (Max) 1.6V Stanje napetosti - izklop 600V
Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.5V Paket naprave za dobavitelja TO-263 (D2Pak)
Serija - Tip SCR Standard Recovery
Pakiranje Tube Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis SCR 600V 16A Standard Recovery Surface Mount TO-263 (D2Pak)
Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 16A Tok - stanje (On (AV)) (Max) 10A
Tok - stanje izklopa (maks.) 10µA Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 188A, 225A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 40mA Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 30mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
S6015L
S6015L
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: NON-SENSITIVE GATE 15.0A 600V
Na zalogi: 69922 pcs
Prenesi: S6015L.pdf
RFQ
S6016R
S6016R
Opis: SCR NON-ISOLATE 600V 16A TO220AB