S6016RTP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
S6016RTP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S6016RTP
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka SCR NON-ISOLATE 600V 16A TO220AB
Podatkovni listi: 1.S6016RTP.pdf2.S6016RTP.pdf3.S6016RTP.pdf4.S6016RTP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S6016RTP
Številka dela S6016RTP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis SCR NON-ISOLATE 600V 16A TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 87828 pcs Podatkovni list 1.S6016RTP.pdf2.S6016RTP.pdf3.S6016RTP.pdf4.S6016RTP.pdf
Napetost - Vklopljeno stanje (Vtm) (Max) 1.6V Stanje napetosti - izklop 600V
Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.5V Paket naprave za dobavitelja TO-220AB-R
Serija - Tip SCR Standard Recovery
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-3
Druga imena F7256 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis SCR 600V 16A Standard Recovery Through Hole TO-220AB-R Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 16A
Tok - stanje (On (AV)) (Max) 10A Tok - stanje izklopa (maks.) 10µA
Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 188A, 225A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 40mA
Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 30mA