SLD8S48A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SLD8S48A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SLD8S48A
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 48V 77.4V SMTO-263
Podatkovni listi: SLD8S48A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SLD8S48A
Številka dela SLD8S48A Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 48V 77.4V SMTO-263 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 44681 pcs Podatkovni list SLD8S48A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 48V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 77.4V
Napetost - razčlenitev (min) 53.3V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMTO-263
Serija Automotive, AEC-Q101, SLD8S Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 7000W (7kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard SMD Druga imena F8159TR
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 89.7A