SLD8S57A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SLD8S57A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SLD8S57A
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 57V 92.7V SMTO-263
Podatkovni listi: SLD8S57A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SLD8S57A
Številka dela SLD8S57A Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 57V 92.7V SMTO-263 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 26266 pcs Podatkovni list SLD8S57A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 57V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 92.7V
Napetost - razčlenitev (min) 63.8V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMTO-263
Serija Automotive, AEC-Q101, SLD8S Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 7000W (7kW) Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Nonstandard SMD Druga imena F8160CT
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 75.5A
Zmogljivost @ Pogostost - Aplikacije Automotive
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SLD8S51A
SLD8S51A
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: AUTO TVS SMTO HI-POWER
Na zalogi: 36488 pcs
Prenesi: SLD8S51A.pdf
RFQ
SLDM-06D1A0G
SLDM-06D1A0G
Proizvajalci: Bel
Opis: DC DC CONVERTER 0.45-5.5V
Na zalogi: 4486 pcs
Prenesi:
RFQ
SLD9R-1
SLD9R-1
Proizvajalci: Amphenol FCI
Opis: CONN FFC BOTTOM 9POS 1.25MM R/A