SMBJ30CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMBJ30CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMBJ30CA
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 30V 48.4V DO214AA
Podatkovni listi: SMBJ30CA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMBJ30CA
Številka dela SMBJ30CA Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 30V 48.4V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 708441 pcs Podatkovni list SMBJ30CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 30V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 48.4V
Napetost - razčlenitev (min) 33.3V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-214AA (SMBJ) Serija SMBJ
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 600W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AA, SMB
Druga imena SMBJ30CACCTR
SMBJ30CACCTR-ND
SMBJ30CALFTR
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12.4A Zmogljivost @ Pogostost -
Dvosmerni kanali 1 Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SMBJ30CA M4G
SMBJ30CA M4G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: TVS DIODE 30V 48.4V DO214AA
Na zalogi: 282762 pcs
Prenesi: SMBJ30CA M4G.pdf
RFQ
SMBJ30CA-13-F
SMBJ30CA-13-F
Proizvajalci: Diodes Incorporated
Opis: TVS DIODE 30V 48.4V SMB
Na zalogi: 453139 pcs
Prenesi: SMBJ30CA-13-F.pdf
RFQ
SMBJ30ATR
SMBJ30ATR
Proizvajalci: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis: TVS DIODE 30V 48.4V SMB
Prenesi: SMBJ30ATR.pdf
SMBJ30AHR5G
SMBJ30AHR5G
Prenesi: SMBJ30AHR5G.pdf
SMBJ30CA
SMBJ30CA
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prenesi: SMBJ30CA.pdf
SMBJ30C
SMBJ30C
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 30V 50.82V DO214AA
Prenesi: SMBJ30C.pdf
SMBJ30C-E3/52
SMBJ30C-E3/52
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 30V 53.5V DO214AA
Prenesi: SMBJ30C-E3/52.pdf
SMBJ30CA-13
SMBJ30CA-13
Opis: TVS DIODE 30V 48.4V SMB
Prenesi: SMBJ30CA-13.pdf
SMBJ30C-E3/5B
SMBJ30C-E3/5B
Prenesi: SMBJ30C-E3/5B.pdf
SMBJ30CA R5G
SMBJ30CA R5G
Prenesi: SMBJ30CA R5G.pdf
SMBJ30CA
SMBJ30CA
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: TVS DIODE 30V 48.4V SMB
Prenesi: SMBJ30CA.pdf
SMBJ30CA-E3/52
SMBJ30CA-E3/52
Prenesi: SMBJ30CA-E3/52.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika