SMBJ30AHR5G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SMBJ30AHR5G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMBJ30AHR5G
Proizvajalec / znamka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis izdelka TVS DIODE 30V 48.4V DO214AA
Podatkovni listi: SMBJ30AHR5G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMBJ30AHR5G
Številka dela SMBJ30AHR5G Proizvajalec TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis TVS DIODE 30V 48.4V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 377409 pcs Podatkovni list SMBJ30AHR5G.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 30V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 48.4V
Napetost - razčlenitev (min) 33.3V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AA (SMB)
Serija Automotive, AEC-Q101, SMBJ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AA, SMB delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 13A Zmogljivost @ Pogostost -