SMCJ15A-HRA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMCJ15A-HRA
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 15V 24.4V DO214AB
Podatkovni listi: SMCJ15A-HRA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMCJ15A-HRA
Številka dela SMCJ15A-HRA Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 15V 24.4V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8961 pcs Podatkovni list SMCJ15A-HRA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 15V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 24.4V
Napetost - razčlenitev (min) 16.7V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMCJ)
Serija SMCJ-HRA Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AB, SMC delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 61.5A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SMCJ15A-M3/9AT
SMCJ15A-M3/9AT
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 15V 24.4V DO214AB
Na zalogi: 195359 pcs
Prenesi: SMCJ15A-M3/9AT.pdf
RFQ
SMCJ15A-HRAT7
SMCJ15A-HRAT7
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse