SMCJ15A-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
SMCJ15A-TP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMCJ15A-TP
Proizvajalec / znamka: Micro Commercial Components (MCC)
Opis izdelka TVS DIODE 15V 24.4V DO214AB
Podatkovni listi: SMCJ15A-TP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMCJ15A-TP
Številka dela SMCJ15A-TP Proizvajalec Micro Commercial Components (MCC)
Opis TVS DIODE 15V 24.4V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 310341 pcs Podatkovni list SMCJ15A-TP.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 15V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 24.4V
Napetost - razčlenitev (min) 16.7V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMC)
Serija - Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena SMCJ15A-TPMSTR
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 61.5A