SMCJ43CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMCJ43CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMCJ43CA
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 43V 69.4V DO214AB
Podatkovni listi: SMCJ43CA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMCJ43CA
Številka dela SMCJ43CA Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 43V 69.4V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 262944 pcs Podatkovni list SMCJ43CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 43V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 69.4V
Napetost - razčlenitev (min) 47.8V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMCJ) Serija SMCJ
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AB, SMC
Druga imena SMCJ43CAL
SMCJ43CAL-ND
SMCJ43CALTR
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 21.7A Zmogljivost @ Pogostost -
Dvosmerni kanali 1 Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SMCJ43CA V6G
SMCJ43CA V6G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: TVS DIODE 43V 69.4V DO214AB
Na zalogi: 378076 pcs
Prenesi: SMCJ43CA V6G.pdf
RFQ
SMCJ43AHE3/9AT
SMCJ43AHE3/9AT
Proizvajalci: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis: TVS DIODE 43VWM 69.4VC SMC
Na zalogi: 199656 pcs
Prenesi: SMCJ43AHE3/9AT.pdf
RFQ
SMCJ43AHM6G
SMCJ43AHM6G
Prenesi: SMCJ43AHM6G.pdf
SMCJ43CA R7G
SMCJ43CA R7G
Prenesi: SMCJ43CA R7G.pdf
SMCJ43CA
SMCJ43CA
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: TVS DIODE 43V 69.4V SMC
Prenesi: SMCJ43CA.pdf
SMCJ43C-E3/57T
SMCJ43C-E3/57T
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 43V 76.7V DO214AB
Prenesi: SMCJ43C-E3/57T.pdf
SMCJ43CA M6G
SMCJ43CA M6G
Prenesi: SMCJ43CA M6G.pdf
SMCJ43ATR
SMCJ43ATR
Proizvajalci: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis: TVS DIODE 43V 69.4V SMC
Prenesi: SMCJ43ATR.pdf
SMCJ43CA V7G
SMCJ43CA V7G
Prenesi: SMCJ43CA V7G.pdf
SMCJ43C-E3/9AT
SMCJ43C-E3/9AT
Prenesi: SMCJ43C-E3/9AT.pdf
SMCJ43CA
SMCJ43CA
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: TVS DIODE 43V 69.4V SMC
Prenesi: SMCJ43CA.pdf
SMCJ43AHR7G
SMCJ43AHR7G
Prenesi: SMCJ43AHR7G.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika