SMCJ43ATR
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
SMCJ43ATR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMCJ43ATR
Proizvajalec / znamka: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis izdelka TVS DIODE 43V 69.4V SMC
Podatkovni listi: SMCJ43ATR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
42000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMCJ43ATR
Številka dela SMCJ43ATR Proizvajalec Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis TVS DIODE 43V 69.4V SMC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 464639 pcs Podatkovni list SMCJ43ATR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 43V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 69.4V
Napetost - razčlenitev (min) 47.8V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMC (DO-214AB)
Serija - Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena SMCJ43ATRSMC
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 21.6A