SMDJ10A-HRAT7
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMDJ10A-HRAT7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMDJ10A-HRAT7
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 10V 17V DO214AB
Podatkovni listi: SMDJ10A-HRAT7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMDJ10A-HRAT7
Številka dela SMDJ10A-HRAT7 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 10V 17V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7394 pcs Podatkovni list SMDJ10A-HRAT7.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 10V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 17V
Napetost - razčlenitev (min) 11.1V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMCJ)
Serija SMDJ-HRA Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AB, SMC delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 176.5A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SMDJ10AHR7G
SMDJ10AHR7G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: TVS DIODE 10V 17V DO214AB
Na zalogi: 148810 pcs
Prenesi: SMDJ10AHR7G.pdf
RFQ
SMDJ10A R7G
SMDJ10A R7G
Na zalogi: 139816 pcs
Prenesi: SMDJ10A R7G.pdf
RFQ
SMDJ10A-T7
SMDJ10A-T7
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Prenesi:
SMDJ10A M6G
SMDJ10A M6G
Prenesi: SMDJ10A M6G.pdf
SMDJ10A-HR
SMDJ10A-HR
Prenesi: SMDJ10A-HR.pdf
SMDJ10A V7G
SMDJ10A V7G
Prenesi: SMDJ10A V7G.pdf
SMDJ10AHM6G
SMDJ10AHM6G
Prenesi: SMDJ10AHM6G.pdf
SMDJ10CA
SMDJ10CA
Prenesi: SMDJ10CA.pdf
SMDJ10CA M6G
SMDJ10CA M6G
Prenesi: SMDJ10CA M6G.pdf
SMDJ10C
SMDJ10C
Opis: TVS DIODE 10V 17.85V DO214AB
Prenesi: SMDJ10C.pdf
SMDJ10A V6G
SMDJ10A V6G
Prenesi: SMDJ10A V6G.pdf
SMDJ10A-HRA
SMDJ10A-HRA
Prenesi: SMDJ10A-HRA.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika