SMDJ10A-T7
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMDJ10A-T7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMDJ10A-T7
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 10V 17V DO214AB
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMDJ10A-T7
Številka dela SMDJ10A-T7 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 10V 17V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 102153 pcs Podatkovni list
Napetost - povratni odklop (tip) 10V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 17V
Napetost - razčlenitev (min) 11.1V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMCJ)
Serija SMDJ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AB, SMC delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 176.5A Zmogljivost @ Pogostost -