SMDJ45CA-HRA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMDJ45CA-HRA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMDJ45CA-HRA
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 45V 72.7V DO214AB
Podatkovni listi: SMDJ45CA-HRA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMDJ45CA-HRA
Številka dela SMDJ45CA-HRA Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 45V 72.7V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7931 pcs Podatkovni list SMDJ45CA-HRA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 45V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 72.7V
Napetost - razčlenitev (min) 50V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMCJ) Serija SMDJ-HRA
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AB, SMC
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 41.3A
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Podobni izdelki
SMDJ45CA R7G
SMDJ45CA R7G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: TVS DIODE 45V 72.7V DO214AB
Na zalogi: 124761 pcs
Prenesi: SMDJ45CA R7G.pdf
RFQ
SMDJ45CA
SMDJ45CA
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Na zalogi: 76161 pcs
Prenesi: SMDJ45CA.pdf
RFQ
SMDJ45C
SMDJ45C
Opis: TVS DIODE 45V 76.34V DO214AB
Prenesi: SMDJ45C.pdf
SMDJ48
SMDJ48
Opis: TVS DIODE 48V 81.27V DO214AB
Prenesi: SMDJ48.pdf
SMDJ45CAHM6G
SMDJ45CAHM6G
Prenesi: SMDJ45CAHM6G.pdf
SMDJ45CA M6G
SMDJ45CA M6G