SMDJ45CA-T7
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMDJ45CA-T7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMDJ45CA-T7
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 45V 72.7V DO214AB
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMDJ45CA-T7
Številka dela SMDJ45CA-T7 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 45V 72.7V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 84213 pcs Podatkovni list
Napetost - povratni odklop (tip) 45V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 72.7V
Napetost - razčlenitev (min) 50V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMCJ) Serija SMDJ
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AB, SMC
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 41.3A
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Podobni izdelki
SMDJ45CAHR7G
SMDJ45CAHR7G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: TVS DIODE 45V 72.7V DO214AB
Na zalogi: 142082 pcs
Prenesi: SMDJ45CAHR7G.pdf
RFQ
SMDJ48
SMDJ48
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 48V 81.27V DO214AB
Na zalogi: 135052 pcs
Prenesi: SMDJ48.pdf
RFQ
SMDJ45CA M6G
SMDJ45CA M6G
Prenesi: SMDJ45CA M6G.pdf
SMDJ48A M6G
SMDJ48A M6G
Opis: TVS DIODE 48V 77.4V DO214AB
Prenesi: SMDJ48A M6G.pdf
SMDJ45CA R7G
SMDJ45CA R7G