SMF58A-T13
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMF58A-T13 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMF58A-T13
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 58V 93.6V SOD123FL
Podatkovni listi: SMF58A-T13.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMF58A-T13
Številka dela SMF58A-T13 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 58V 93.6V SOD123FL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 514957 pcs Podatkovni list SMF58A-T13.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 58V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 93.6V
Napetost - razčlenitev (min) 64.4V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SOD-123FL
Serija SMF Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 200W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SOD-123F delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.1A Zmogljivost @ Pogostost -