SMF58A-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
SMF58A-TP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMF58A-TP
Proizvajalec / znamka: Micro Commercial Components (MCC)
Opis izdelka TVS DIODE 58V 93.6V SOD123FL
Podatkovni listi: SMF58A-TP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMF58A-TP
Številka dela SMF58A-TP Proizvajalec Micro Commercial Components (MCC)
Opis TVS DIODE 58V 93.6V SOD123FL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 870886 pcs Podatkovni list SMF58A-TP.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 58V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 93.6V
Napetost - razčlenitev (min) 64.4V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SOD-123FL
Serija - Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 200W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SOD-123F Druga imena SMF58A-TPMSTR
delovna temperatura -65°C ~ 175°C (TA) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.1A