SPHV12-01KTG-C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SPHV12-01KTG-C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPHV12-01KTG-C
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 12V 25V SOD882
Podatkovni listi: SPHV12-01KTG-C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SPHV12-01KTG-C
Številka dela SPHV12-01KTG-C Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 12V 25V SOD882 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 566438 pcs Podatkovni list SPHV12-01KTG-C.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 12V (Max) Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 25V
Napetost - razčlenitev (min) 13.3V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SOD-882 Serija Automotive, AEC-Q101, SPHV-C, SPA®
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 200W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SOD-882
Druga imena F6583TR delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 8A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost 30pF @ 1MHz