SPHV15-01KTG-C
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
SPHV15-01KTG-C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPHV15-01KTG-C
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 15VWM 30VC SOD882
Podatkovni listi: SPHV15-01KTG-C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
30000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SPHV15-01KTG-C
Številka dela SPHV15-01KTG-C Proizvajalec Littelfuse Inc.
Opis TVS DIODE 15VWM 30VC SOD882 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 771941 pcs Podatkovni list SPHV15-01KTG-C.pdf
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 16.7V Voltage - Breakover 1
Napetost - razčlenitev (min) 15V (Max) Napetost - razčlenitev SOD-882
Tip Zener Serija Automotive, AEC-Q101, SPHV-C, SPA®
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca Automotive
Zaščita električnega voda 200W Power - Peak Pulse 5A (8/20µs)
Polarizacija SOD-882 Druga imena F6585TR
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Številka izdelka proizvajalca SPHV15-01KTG-C Opis TVS DIODE 15VWM 30VC SOD882
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 30V Zmogljivost @ Pogostost 24pF @ 1MHz