SPHV36-01ETG-C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SPHV36-01ETG-C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPHV36-01ETG-C
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 36V 65V SOD882
Podatkovni listi: SPHV36-01ETG-C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
30000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SPHV36-01ETG-C
Številka dela SPHV36-01ETG-C Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 36V 65V SOD882 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 750045 pcs Podatkovni list SPHV36-01ETG-C.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 36V (Max) Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 65V
Napetost - razčlenitev (min) 40V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SOD-882 Serija Automotive, AEC-Q101, SPHV-C, SPA®
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 200W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SOD-882
Druga imena F6511TR delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost 13pF @ 1MHz
Dvosmerni kanali 1 Aplikacije Automotive
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SPHV24-01KTG
SPHV24-01KTG
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 24V 50V SOD882
Na zalogi: 749904 pcs
Prenesi: SPHV24-01KTG.pdf
RFQ
SPHWH1L3D30CD4PTM3
SPHWH1L3D30CD4PTM3
Proizvajalci: Samsung Semiconductor
Opis: LED LH351B COOL WHT 6500K 70CRI
Na zalogi: 4907 pcs
Prenesi:
RFQ
SPHV36-01ETG
SPHV36-01ETG
Opis: TVS DIODE 36V 60V SOD882