TP5KP11A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TP5KP11A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TP5KP11A
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 11V 18.2V P600
Podatkovni listi: TP5KP11A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
1600 pcs
2400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TP5KP11A
Številka dela TP5KP11A Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 11V 18.2V P600 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 74575 pcs Podatkovni list TP5KP11A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 11V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 18.2V
Napetost - razčlenitev (min) 12.2V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja P600
Serija Automotive, AEC-Q101, TP5KP Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 5000W (5kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer P600, Axial Druga imena F7645TR
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 280.2A