TP5KP13A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TP5KP13A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TP5KP13A
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 13V 21.5V P600
Podatkovni listi: TP5KP13A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TP5KP13A
Številka dela TP5KP13A Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 13V 21.5V P600 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 52608 pcs Podatkovni list TP5KP13A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 13V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 21.5V
Napetost - razčlenitev (min) 14.4V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja P600
Serija Automotive, AEC-Q101, TP5KP Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 5000W (5kW) Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer P600, Axial Druga imena F7649CT
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 237.2A