TVB170MSC-L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TVB170MSC-L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TVB170MSC-L
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka THYRISTOR 170V 300A SMB
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije TVB170MSC-L
Številka dela TVB170MSC-L Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis THYRISTOR 170V 300A SMB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4158 pcs Podatkovni list
Napetost - vklopljeno stanje 4V Stanje napetosti - izklop 170V
Voltage - Breakover 220V Serija SiBar
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AA, SMB
Število elementov 1 Tip montaže Surface Mount
Tok - maksimalni impulz (8 / 20μs) 300A Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A
Tok - držite (Ih) 150mA Zmogljivost 50pF