TVB170NSB-L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TVB170NSB-L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TVB170NSB-L
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka THYRISTOR 170V 250A SMB
Podatkovni listi: TVB170NSB-L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TVB170NSB-L
Številka dela TVB170NSB-L Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis THYRISTOR 170V 250A SMB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4093 pcs Podatkovni list TVB170NSB-L.pdf
Napetost - vklopljeno stanje 4V Stanje napetosti - izklop 170V
Voltage - Breakover 220V Serija SiBar
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AA, SMB
Druga imena RF0950-000 Število elementov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - maksimalni impulz (8 / 20μs) 250A
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 80A Tok - držite (Ih) 150mA
Zmogljivost 59pF