V150ZU8PX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V150ZU8PX2855
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 150V 4.5KA DISC 14MM
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V150ZU8PX2855
Številka dela V150ZU8PX2855 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 150V 4.5KA DISC 14MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 201340 pcs Podatkovni list
Napetost Varistorja (Typ) 150V Napetost Varistorja (Min) 135V
Napetost Varistorja (Max) 165V Serija ZU
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 14mm
delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 127V Največji AC volt 95V
Energija 20J natančen opis 150V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Tok - napetost 4.5kA Zmogljivost @ Pogostost 1910pF @ 1MHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V150ZU8P
V150ZU8P
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: VARISTOR 150V 4.5KA DISC 14MM