V151CA32
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V151CA32
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 240V 20KA DISC 32MM
Podatkovni listi: V151CA32.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije V151CA32
Številka dela V151CA32 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 240V 20KA DISC 32MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4109 pcs Podatkovni list V151CA32.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 240V Napetost Varistorja (Min) 212V
Napetost Varistorja (Max) 268V Serija CA
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 32mm
delovna temperatura - Število vezij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 200V Največji AC volt 150V
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 220J
natančen opis 240V 20kA Varistor 1 Circuit Surface Mount Disc 32mm Tok - napetost 20kA