V18AUMLA1206WA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V18AUMLA1206WA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V18AUMLA1206WA
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 27.5V 1206
Podatkovni listi: V18AUMLA1206WA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije V18AUMLA1206WA
Številka dela V18AUMLA1206WA Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 27.5V 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4980 pcs Podatkovni list V18AUMLA1206WA.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 27.5V Napetost Varistorja (Min) 23V
Napetost Varistorja (Max) 32V Serija Automotive, AEC-Q200, AUML
Pakiranje Bulk Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Surface Mount, MLCV Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 18V Največji AC volt 14V
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 1.5J
natančen opis 27.5V Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric)